hp banner
hide

Zátiší Group

 

Zátiší Group je naše i Vaše společná rodina. Prošla obdobími plných zvratů a od založení v roce 1991 se rozrostla již do čtyř skvělých pražských restaurací, po celé Evropě působícího Zátiší Cateringu a inovativní divizí Fresh&Tasty.

 

  • Jsme hrdí na všechny naše „děti“. Vy, naši věrní klienti jej provázíte od prvních nemotorných krůčků až do období dospělosti. Každý den společně rosteme a rozvíjíme se.

  • Restaurace V Zátiší, která již neodmyslitelně patří na pražskou gastronomickou scénu, odhaluje svým hostům tajemství inovativní evropské kuchyně i kreativních exotických indických chutí. Podlehněte kouzlu restaurace Bellevue na Smetanově nábřeží. Mlýnec s velkou vášní podává české moderní speciality. V Žofín Garden najdete radost, uvolnění a svěží vánek zelené oázy na Slovanském ostrově.

  • Zátiší Catering, to jsou profesionálové, kteří umí splnit tajné sny a přání. Organizujte akci bez starostí, dopřejte si služby Zátiší Cateringu. Fresh&Tasty úspěšně proniklo do oblasti každodenního stravování. V současnosti je již odborníkem na vyváženou stravu nejen pro dospělé ale i pro děti.

  • Do naší rodiny patří i ti, ke kterým osud nebyl velkorysý. Pracujeme společně s organizacemi Unicef a Člověk v tísni na projektech, které podporují zejména děti v těch nejchudších oblastech světa. Více se dočtete ZDE.

Staňte se členy naší rodiny i Vy! Společně dokážeme cokoli.

 

Sanjiv Suri