foto foto foto foto foto

Na této stránce najdete aktuálně otevřené pozice v Zátiší Group. Pokud máte zájem o práci v provozu, klikněte na jednotlivé sekce v horní navigaci.

 

  • Posila do IT týmu – specialista na BI + SQL

    Požadavky: velmi dobrá znalost MS SQL a jazyka SQL, znalost administrace MS Server 2012, TS, DHCP, DNS, HyperV, VPN, analytické schopnosti, komunikační dovednosti, časová flexibilita, řidičský průkaz B, znalost anglického jazyka. Pro více informací a detailní popis práce kontaktujte: hr,zatisigroup,cz

 

  • Nákupčí- Sdílení a inspirování, hledání dodavatelů s příběhem, nových příležitostí. Hledání synergií při výběru dodavatele v rámci jednotlivých divizí ve firmě. Náplň práce - výběr dodavatelů a udržování dodavatelsko-odběratelských vztahů, příprava strategie zadávání zakázek, e-aukce. Požadavky - vyjednavač, komunikátor, člověk s pozitivním pohledem na svět. Pro více informací a detailní popis práce kontaktujte: hr,zatisigroup,cz.

 

 Pro více informací nás kontaktujte se svým CV a fotografií na Ladislava Šebestová, recruitment,zatisigroup,cz,recruitment,zatisigroup,cz, telefon: 739 320 345.

Chcete se stát součástí týmu Zátiší Group, ale nenašli jste na našich webových stránkách konkrétní volnou pozici, o kterou byste měli zájem? 
Pak klikněte zde, vyplňte formulář a sdělte nám, o jakou pozici byste se rádi ucházeli. Ozveme se Vám zpět a budeme Vás informovat o možnostech spolupráce.