foto foto foto foto foto

Kariéra v Zátiší Group

Abychom trvale naplňovali naše poslání, chceme do svého týmu přijímat motivované, aktivní a spolehlivé kolegy, kteří se chtějí dále vzdělávat a zdokonalovat. Nezbytnou vlastností pro práci v Zátiší Group je kreativita a proaktivní přístup, které lze uplatnit na všech pozicích.

 

Pro naše zaměstnance se snažíme vytvářet zdravé, bezpečné, motivující a zábavné pracovní prostředí. Poskytujeme jim systematické vzdělávání v oblasti cizích jazyků i profesních dovedností.

 

Chcete se stát součástí týmu Zátiší Group, ale nenašli jste na našich webových stránkách konkrétní volnou pozici, o kterou byste měli zájem? 
Pak klikněte zde, vyplňte formulář a sdělte nám, o jakou pozici byste se rádi ucházeli. Ozveme se Vám zpět a budeme Vás informovat o možnostech spolupráce.

 

Máte-li zájem pracovat jako externista cateringu a podílet se na realizaci eventů, kontaktujte Evu Boreckou,
tel.: +420 773 773 029,e-mail: eva.borecka,zatisigroup,cz a pokud v jakémkoli jiném oddělení, vyplňte formulář.

 

 

Hledáme začínající profesionály do obsluhy i kuchyně

 

Hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří májí ambice něco ve svém oboru dokázat, rádi se učí a nebojí se tvrdé práce. Nevyžadujeme dlouhou praxi, ale potřebujeme motivované kandidáty, kteří mají chuť do práce a umí pracovat samostatně. Spolehlivost je další vlastnost, bez které se neobejdete.

 

  • Obsluha do restaurace Mlýnec – Požadavky: praxe (stačí i při škole), angličtina, ochota učit se, zájem o obor.

 

  • Kuchař/kuchařka do restaurace Bellevue - Požadavky: praxe, samostatnost, ochota učit se, zájem o fine dining.

 

  • Barman/barmanka do Café/Restaurant Václav – Požadavky: praxe, spolehlivost, pracovitost, anglický jazyk. Krátký/dlouhý týden, pracovní doba od 9:00 do 17:00 hod, krátký/dlouhý týden. Nástup v září.

 

  • Floor Manager Lycée Français de Prague  - Požadavky: organizační a komunikační dovednosti, řízení lidí, zkušenost z gastro provozu výhodou, francouzština, angličtina. Pracovní doba je flexibilní, pondělí – pátek od cca 8 hod do cca 16 hod, odpovídající 6 hodinám denně.

 

  • Číšník/servírka v Žofín Garden na Slovanském ostrově (Praha 1) - Požadavky: praxe, samostatnost, spolehlivost, angličtina. Pracuje se v režimu krátký/dlouhý týden. 

 

Pro více informací nás kontaktuje: Ladislava Šebestová, recruitment,zatisigroup,cz,

tel.: 739 320 345.

 

Těšíme se na Váš profesní životopis s kontaktem, a že Vás brzy přivítáme v našem přátelském týmu. Životopisy zasílejte na: recruitment,zatisigroup,cz.