foto foto

Historie společnosti

Naším cílem je vytvořit pro Vás nekompromisní kombinaci perfektního servisu, výborného jídla a nezapomenutelné atmosféry s důrazem na sebemenší detail tak, aby Vaši hosté odcházeli z našich restaurací a cateringových akcí plni gastronomických a estetických zážitků a s pocitem dobře vynaložených prostředků.

 

Zátiší Group byla vyhlášena jako nejlepší provozovatel cateringových a restauračních služeb v České republice v letech 2005 až 2007 (Českých 100 Nejlepších).

Restaurace Zátiší Group patří ke špičce současné pražské gastronomické scény a jsou doporučovány legendárním kulinářským průvodcem Michelin 2007.

 

Restaurace V Zátiší (dříve Vinárna V Zátiší) se za 15 let své existence stala nedílnou součástí pražské obchodní scény. Posledním v řadě mnoha ocenění, která restaurace získala, je umístění mezi TOP 10 českými restauracemi podle Maurerova průvodce Grand Restaurant 2007.

 

Restaurace Bellevue je oblíbena nejen pro špičkovou mezinárodní kuchyni, ale také pro neopakovatelný výhled na Pražský Hrad a Karlův most. The New York Times o této přední pražské restauraci prohlásili: "Jasná špička současné scény v Praze".

 

Restaurace Mlýnec  s vyhlášenou mezinárodní kuchyní Marka Purkarta, který jako první český šéfkuchař získal již třikrát prestižní ocenění Michelin Bibendum (tedy vynikající kvalita za rozumnou cenu), je tím pravým místem pro příjemnou večeři na terase s exkluzivním výhledem přímo na Karlův most.

 

Restaurace Žofín Garden je nejmladší z rodiny Zátiší Group. Krytá venkovní restaurace mezi palácem Žofín a altánem na Slovanském ostrově nabízí obědová bufetová menu Live Cooking Lunch, ideální pro rychlá pracovní jednání, bufetové večeře Live Cooking Night včetně neomezené konzumace nealkoholických i alkoholických nápojů a v neposlední řadě rodinné víkendové brunche s programem. Děti si po celý týden mohou hrát v dětském koutku a pochutnávat si na specialitkách z dětského menu. Parkování možno přímo u restaurace na ostrově.

 

Zátiší Catering se specializuje na gastronomické zajištění gala večeří, rautů, bufetů, Fun Parties a koktejlů na místech dle přání zákazníka. Poskytuje své služby nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku, Maďarsku a dalších evropských zemích. V letošním roce bylo založeno obchodní zastoupení společnosti v Budapešti.

Zátiší Catering byl exkluzivním dodavatelem cateringu gala večeří "hlav států" summitu NATO, exkluzivním catererem pro nejvýznamnější společnosti během asedání Mezinárodního měnového fondu v Praze a při dalších významných událostech jako World Presidents' Organization University, the Young Presidents' Organization's University, zajišťuje významné akce renomovaných společností, např. Světovou konferenci dealerů značky Škoda v letech 2005 a 2007, oslavu otevření prodejny Cartier v Praze a mnoho dalších.

 

V listopadu 2004 se Zátiší Group stala generálním cateringovým partnerem Kongresového centra Praha. O rok později byla otevřena nová cateringová lokalita ZOOM – Unique Place. Tento unikátní, variabilní prostor dokáže uspokojit poptávku po nejrůznějších typech speciálních akcí a večírků pro sto až tisíc osob. Moderní interiér, ve kterém se snoubí sklo s nerez materiály, s úchvatným výhledem na panorama Prahy splňuje vysoké požadavky na vzhled a funkčnost prostoru.

 

Zátiší Catering je exkluzivním catererem v paláci Žofín na Slovanském ostrově. Zajišťuje občerstvení na všech akcích od plesů, tiskových konferencí přes koktejly až po galavečeře, které se v této jedinečné lokalitě konají.

Zátiší Group hledá nové výzvy v oblasti gastronomie a expanduje pod značkou Fresh´n´Tasty.

Pod značkou Dobrou Chuť poskytujeme smluvní catering v Kongresovém centru Praha.