foto foto

Naše filosofie a hodnoty

ZÁTIŠÍ GROUP KOMPAS

0

 

Naší misí je být jednou z nejznámějších a nejuznávanějších evropských společností zaměřených na poskytování služeb.

Pro naplnění své mise chceme neustále:

 

1. Okouzlovat naše hosty takovou úrovní servisu, aby jeho výjimečnou kvalitu a důraz kladený na sebemenší detail hodnotili vždy s nadšeným „WOW“!

2. Zaměstnávat pouze vysoce motivované kolegy s pozitivním přístupem a neustále rozvíjet a zdokonalovat náš kreativní a proaktivní tým.

3. Komunikovat a spolupracovat na bázi důvěry a chovat se v souladu s etickými i firemními hodnotami a to vůči klientům, partnerům, dodavatelům i svému týmu.

4. Vytvářet zdravé, bezpečné a kreativní pracovní prostředí založené na vzájemném respektu.

5. Být vzorem v zodpovědném přístupu k životnímu prostředí a v oblasti sociální odpovědnosti vůči společnosti i okolnímu světu.

 

 

Můj osobní vzkaz:

0

 

V době, kdy jsem se narodil, řekl John F. Kennedy: “Někteří z nás mají v životě velké štěstí, ale čím větší štěstí máme, tím větší máme zodpovědnost vůči těm, kteří ho neměli.”

Vaši podporu považujeme v Zátiší Group za velké štěstí a zavázali jsme se, že každý rok věnujeme až 50% svých zisků na pomoc ostatním. Činíme tak prostřednictvím řady veřejných projektů, včetně programu “LIFE – give a good start”, iniciovaný společně s UNICEF na pomoc dětem ve Rwandě, Bhútánu, Indii a dalších méně rozvinutých oblastech světa.

V životě mi působí největší radost dvě věci:

1. To, že vás mohu obsloužit a stále zvyšovat laťku kvality služeb, které poskytujeme. Velmi nám proto pomůže, když si uděláte chvilku čas a napíšete mi na můj osobní e-mail Sanjiv,zatisigroup,cz, kdykoli se nám nepodaří splnit svůj cíl a nabídnout vám opravdu WOW service. Samozřejmě mi ale také můžete napsat, kdykoli se nám podaří ohromit Vás dokonalou kvalitou našich služeb. :-)

2. Práce s organizacemi, které se řídí zásadou přednesenou téměř před 50 lety Johnem F. Kennedym, a které se snaží zlepšovat životy jiných lidí tohoto světa.

Kdykoli proto navštívíte svou oblíbenou restauraci ze Zátiší Group, či využijete služeb Žofína, ZOOM nebo Zátiší Catering, můžete očekávat ten nejvyšší standard a zároveň budete vědět, že jste také přispěli na pomoc znevýhodněným lidem na světě. Těším se, že se při některé z těchto příležitostí uvidíme, ale pokud Vás nezastihnu, podělte se prosím se mnou o své dojmy, abychom společně mohli zlepšit tento svět a udělat z něj lepší místo k životu.

I sebemenší snaha se počítá.

 

Přeji vám hodně zdraví, štěstí a lásky.

Sanjiv Suri :)