foto foto

Your reviews

 

Your opinion is crucial to us.

We want to offer you the highest standard of services and quality, so that you come back to us, whenever you might need assistance in the future.

Therefore, please give us your feedback, both if you were satisfied and if you want us to improve anything.

Thank you!

Markéta Hovorková (1.2. 2018)
Vážení! Vaši restauraci navštěvujeme vždy při našich významných chvílích. Vždy je servis i jídlo fantastické, vždy je to pro nás zážitek, nicméně dnes bych Vám chtěla poděkovat za jinou věc. Vždy oceňujeme profesionalitu personálu, ale dnes jsme ji poznali in natura. Při našem výročí seděli vedle nás problémoví klienti. A my s úžasem sledovali,jak profesionálně se všichni chovali- nejen jim splnili zcela nestandartní požadavky stran obsluhy, ale i dokázali splnit všechna komplikovaná přání stran kuchyně. Výsledkem byl fakt, že nám tito lidé nenarušili náš slavnostní večer. A byla to zásluha personálu. Uvědomuji si to, neboť také pracuji s lidmi, a vím moc dobře, jak je to těžké... Neskutečně děkujeme za nenarušenou pohodu naší slavnostní chvíle , kterou jste nám dokázali zachovat. Co napsatna závěr? Přijdem zas. S úctou Manželé Hovorkovi
Jiří Pokorný (29.1. 2018)
Staráte se dobře o členy. Byli jsme velice spokojeni jak s jídlem tak s obsluhou. Vydržte!
Ann Leffen (27.6. 2013)
I would like to say thank you for a lovely birthday meal. Thanks to you I had a great birthday dinner with my husband, and a lovely glass of bubbly. So a big thank you for sending me my birthday treat.
Eisen Liang (2.5. 2013)
fantastic food. Great ambiance. unobtrusive, genuien, friendly, efficment service . memorable dinning experiem nce
Michal Horák (30.4. 2013)
Do restaurací Zátiší Group chodím pravidelně od roku 1999, tedy 14 let a pokaždé jsem překvapen nad novinkami, které nabízíte, za tu dlouho dobu mne to neomrzelo a rád se sem vracím. Děkuji celému týmu. Zdravím
Tomas Kittler (11.3. 2013)
V Zatisi group restaurants were always a safe and amazing choice withing the Prague restaurants for last 12 years! As a concierge from the finest Prague hotels I can not thank them enough to keep our guest more than happy!
Ondřej Žídek (11.3. 2013)
Váženému týmu Zátiší group, Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za velmi milý dárek k mým narozeninám. Návštěva Vašich restaurací je pro mě a mou ženu vždy příjemným zážitkem, který nám alespoň na malou chvíli nechává zapomenout na problémy okolního světa  Vaše restaurace máme v oblibě díky fantastickému jídlu i personálu, který o nás pečuje. Těším se na brzké shledání s Vámi v restauracích Zátiší group a přeji Vám mnoho spokojených zákazníků, S pozdravem Ondřej Žídek.
Aleš Klemperer (17.1. 2013)
včera jsem od vas dostal jako dárek ke svým narozeninám lahev šampaňského. Přesto, že to nebylo poprvé, byl jsem opravdu opět velmi mile překvapen. Rád bych vám upřímně poděkoval, popřál vám hodně úspěchů v novém roce 2013 a projevil opravdový respekt před vaším přístupem k zákazníkům. Je naprosto nasledováníhodný. Mějte se krásně, rozhodně se budeme letos opět vídat a budu se těšit na další setkání.
Petr Wojtyla (25.9. 2012)
Líbí se mi vaše pozornost a péče o čelny klubu. Myslím, že to děláte velmi dobře.