foto foto

Votre avis est important pour nous

 

Nous souhaitons à chaque fois vous offrir le meilleur service et la meilleure qualité de façon à ce que vous reveniez chez nous dès que l’occasion se présente.

 

C’est pourquoi nous vous invitons de nous écrire au cas où vous avez été satisfait/e et même si la prochaine fois vous souhaiteriez voir certaines améliorations.

 

Merci!

 

Send reviews fr
Ann Leffen (27.6. 2013)
I would like to say thank you for a lovely birthday meal. Thanks to you I had a great birthday dinner with my husband, and a lovely glass of bubbly. So a big thank you for sending me my birthday treat.
Eisen Liang (2.5. 2013)
fantastic food. Great ambiance. unobtrusive, genuien, friendly, efficment service . memorable dinning experiem nce
Michal Horák (30.4. 2013)
Do restaurací Zátiší Group chodím pravidelně od roku 1999, tedy 14 let a pokaždé jsem překvapen nad novinkami, které nabízíte, za tu dlouho dobu mne to neomrzelo a rád se sem vracím. Děkuji celému týmu. Zdravím
Tomas Kittler (11.3. 2013)
V Zatisi group restaurants were always a safe and amazing choice withing the Prague restaurants for last 12 years! As a concierge from the finest Prague hotels I can not thank them enough to keep our guest more than happy!
Ondřej Žídek (11.3. 2013)
Váženému týmu Zátiší group, Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za velmi milý dárek k mým narozeninám. Návštěva Vašich restaurací je pro mě a mou ženu vždy příjemným zážitkem, který nám alespoň na malou chvíli nechává zapomenout na problémy okolního světa  Vaše restaurace máme v oblibě díky fantastickému jídlu i personálu, který o nás pečuje. Těším se na brzké shledání s Vámi v restauracích Zátiší group a přeji Vám mnoho spokojených zákazníků, S pozdravem Ondřej Žídek.
Aleš Klemperer (17.1. 2013)
včera jsem od vas dostal jako dárek ke svým narozeninám lahev šampaňského. Přesto, že to nebylo poprvé, byl jsem opravdu opět velmi mile překvapen. Rád bych vám upřímně poděkoval, popřál vám hodně úspěchů v novém roce 2013 a projevil opravdový respekt před vaším přístupem k zákazníkům. Je naprosto nasledováníhodný. Mějte se krásně, rozhodně se budeme letos opět vídat a budu se těšit na další setkání.
Petr Wojtyla (25.9. 2012)
Líbí se mi vaše pozornost a péče o čelny klubu. Myslím, že to děláte velmi dobře.