LETNÍ FESTIVAL
Best of The Best na Trip Advisoru pro rok 2023
Naan & Curry by Zátiší Group
SEZÓNNÍ HOSTINA V ZÁTIŠÍ
Rozvoz jídel Fresh&Tasty
Březnové menu v Mlýnci

V Zátiší

Jednou z jistot, na kterou se V Zátiší můžete vždy spolehnout, je vynikající chuť jídel od šéfkuchaře Marka Šády. Nechte se zas a znovu okouzlit tradičně netradiční českou kuchyní. Další jistotou je příjemné útulno a obsluha, jež rozumí svému řemeslu. Vrátit se k nám je jako vrátit se domů.

Navštívit
V Zátiší
Mlýnec

Mlýnec

Vltava proudící přímo pod vašima nohama, romantický výhled na Karlův most a designový interiér inspirovaný dynamickou vodní hladinou. Skvělé jídlo od šéfkuchaře Ládi Vaníčka spolu s důrazem na dokonalost každého detailu a profesionální přístup činí z návštěvy restaurace zážitek, který budete chtít zopakovat.

Navštívit
Zátiší Group

Zátiší catering

V Zátiší cateringu servírujeme novátorství, spolehlivost, nápady. Překonáváme hranice chutí, tvarů i České republiky. Řekněte nám, kde a koho chcete pohostit a ostatní nechte na nás.

Navštívit
zatisi_team
zatisi_team
zatisi_team
Zátiší Group

Fresh & Tasty

VYZNÁVÁME SLOW FOOD. Vaříme pomalu, ale podáváme rychle. Pokud se zrovna nestaráme o denní stravování dětí a dospělých, chystáme pro vás office catering.

Navštívit
zatisi_team
zatisi_team
zatisi_team
Zátiší Group

Náš tým

Otevřená kuchyně plná akční atmosféry, chutí, vůní a zkušených kuchařů vám nabízí perfektní přehled o tom, jakou péči věnujeme přípravě pokrmů. Pohled na náš sehraný tým, který si s nadšením nechává záležet na každém detailu, si určitě užijete stejně jako jídlo, které pro vás připravujeme. Věříme, že se po prvním soustu obrátíte ke kuchyni s úsměvem.

Navštívit
zatisi_team
zatisi_team
zatisi_team
zatisi_club

Zátiší club

Zátiší Club je exkluzivní program pro naše hosty. Jeho členové získávají řadu výhod, platí jen polovinu menu, mají zvýhodněné ceny na vinném lístku, odvoz po Praze zdarma či slevu na sobotní a nedělní brunche.

Benefity klubu

Překvapte chutným zážitkem

Využijte naší speciální nabídky a překvapte své blízké, přátele nebo obchodní partnery našimi vouchery a dopřejte jim skvělý gastronomický zážitek.

Zakoupit wowcher