Zatisi Group

Náš tým

Sanjiv Suri

Sanjiv Suri

Zakladatel a President Zátiší Group

Když jsem na počátku 90. let poprvé přijel do Prahy, okamžitě mi učarovala. Zároveň mi ale bylo jasné, že oblast gastronomie a služeb je zde polem neoraným. Rozhodl jsem se, že to změním a otevřel svou první restauraci – Vinárnu V Zátiší. Od té doby se firma rozrostla, prosperuje a já dnes Českou republiku považuji za svůj domov. Mým největším životním štěstím jsou mé čtyři děti Virat, Jacqueline, Shaan a Jasmine.

T +420 277 000 109 E sanjiv.suri@zatisigroup.cz
Dana Krautstenglová

Dana Krautstenglová

Spolumajitelka a členka představenstva

Bylo to šílenství, dát v padesáti letech výpověď z dobrého zaměstnání a jít do nejistoty podnikání s panem Suri, o němž jsem tenkrát věděla jen to, že pochází z Indie a je mu 31 let. Navíc jsem do té doby neměla jako ekonomka s oborem gastronomie vůbec žádné zkušenosti. Ale byla to výzva a já se jí chopila. Dnes, po 27 letech spolupráce na budování firmy mohu říci, že to byly nejkrásnější a nejplnější roky mého života.

T +420 261 174 028 E dana@zatisigroup.cz
Pavel Štěpánek

Pavel Štěpánek

Managing director restaurační divize a Manažer restaurace Mlýnec

Pro Zátiší Group pracuji od roku 1997. Než jsem zakotvil v Mlýnci, sbíral jsem zkušenosti ve všech restauracích i v cateringu. Díky tomu jsem se naučil spoustu nových věcí a poznal řadu lidí, kteří se později stali i mými blízkými přáteli. Na mojí práci mě asi nejvíce baví neustálé změny, díky kterým posouváme Mlýnec pořád dopředu.

T +420 277 000 777 E pavel.stepanek@zatisigoup.cz
Honza Šmelhaus

Honza Šmelhaus

Managing Director Zátiší Catering

Pro Zátiší Group jsem začal pracovat v prvním ročníku na vysoké škole. Vystudoval jsem biomedicínskou fakultu na ČVUT. Já vím, s cateringem to nemá nic společného, ale co kdyby se náhodou někomu na akci udělalo špatně. Jsem připraven mu pomoci :-) Práce v cateringu mě naprosto naplňuje. Můžete se spolehnout, že tým, který budete mít na Vašich akcích, bude naprosto profesionální a vyhoví všem Vašim požadavkům.

T +420 605 203 580 E jan.smelhaus@zatisigroup.cz
Nikola Malá

Nikola Malá

Director of Business Development Fresh & Tasty

Práce ve Fresh & Tasty mi sedí, protože se můžu realizovat v oblastech, které mi jsou nejbližší, a vytvářet hodnoty, jež jsou vlastní mně i celé společnosti. Mluvím například o poskytování kvalitní péče a wow servisu našim klientům, vyhledávání příležitostí pro růst podnikání nebo realizaci nových obchodních příležitostí. Dříve jsem působila v hotelové společnosti Marriott v Londýně, kde jsem načerpala inspiraci a zkušenosti, které s sebou přináším do Zátiší Group.

T +420 605 203 585 E nikola.mala@zatisigroup.cz
Pavel Böhm

Pavel Böhm

Director of Operations

Do týmu Fresh & Tasty jsem přišel začátkem roku 2019. Oslovily mě firemní hodnoty, stejně jako skutečnost, že je všichni kolegové ctí a naplňují. Líbí se mi, že každý den dokážou naši lidé z čerstvých surovin uvařit tisíce porcí pro klienty v provozech a staví přitom na tradici, kvalitě a myšlenkách prémiových restaurací Zátiší Group.

T +420 739 382 382 E pavel.bohm@zatisigroup.cz
Alena Větrovcová

Alena Větrovcová

Marketing manažer

Když jsem v roce 1998 na přijímacím pohovoru dostala otázku: Jaké jsou Tvé pozitivní vlastnosti? Jediná odpověď, na kterou jsem se zmohla, bylo: „Láska k lidem, empatie…“. Tehdy jsem byla přesvědčena, že to bez zkušeností rozhodně nebude stačit, ale čas ukázal, že pro práci v tomto oboru je to asi ten nejdůležitější předpoklad. A možná díky tomu, že Zátiší je plné lidí, kteří to mají podobně, mě tu práce pořád baví – i po těch letech. Ve volných chvílích si jdu zaběhat nebo zacvičit.

T +420 222 221 441 E alena.vetrovcova@zatisigroup.cz